Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Dostawy

 

 

DOSTAWY

 

 

 1. Wysyłka Produktu, zamówionego i opłaconego do godziny 14:00 następuje w dniu złożenia Zamówienia. Pozostałe Zamówienia, są realizowane w kolejnym dniu roboczym.
 2. Klient ma do wyboru następujące formy dostawy:
 3. Paczkomaty
 4. Paczka wRuchu
 5. Przesyłka kurierska
 6. Odbiór osobisty
 7. Dostawy realizowane są na terenie Polski oraz do krajów z rozwijanej listy udostępnionej na etapie wpisywania adresu wysyłki.
 8. Zamówienie zostanie zrealizowane pod wskazany w Formularzu Zamówienia adres wysyłki.
 9. Dostawy odbywają się w dni robocze, od poniedziałku do piątku.
 10. Koszty dostaw podane są w momencie składania Zamówienia i przeliczania koszyka. Klient może się z nimi zapoznać przed dokonaniem Zamówienia. Ceny Produktów nie zawierają cen dostawy, które doliczane są zgodnie z aktualnym cennikiem Sklepu.
 11. W przypadku wyboru przez Klienta płatności w formie przedpłaty czas wysyłki Produktu liczy się od dnia uznania wpłaty na rachunku bankowym Sprzedawcy.
 12. Jeżeli przy zakupie Klient wybiera płatność w formie przedpłaty to zobowiązuje się do niezwłocznej wpłaty środków na rachunek bankowy Sprzedawcy. W razie braku wpłaty na rachunek bankowy Sprzedawcy w terminie 3 dni roboczych od dnia złożenia Zamówienia w Sklepie (z wyłączeniem sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy), Zamówienie ulega anulowaniu.
 13. W przypadku wyboru formy płatności za pobraniem – czas realizacji Zamówienia liczony jest od momentu otrzymania od Sprzedawcy wiadomości e-mail potwierdzającej złożenie Zamówienia.
 14. Przyjmuje się, że dzień zapłaty, to dzień uznania na rachunku bankowym Sprzedawcy.

 

Aktualny cennik dostaw:

Sposób dostawy

Przedpłata
(przelew lub płatność online)

Pobranie

Czas dostarczenia

Firma kurierska

15 zł

25 zł

1-2 dni robocze

InPost Paczkomat

12 zł

17 zł 

3-4 dni robocze

Paczka wRuchu

12

17

3-4 dni robocze

 

DOSTĘPNE FORMY PŁATNOŚCI

 1. Podane przez Sklep ceny Produktów zamieszczone na stronie internetowej sklepu są cenami brutto i zawierają wszystkie podatki wymagane przez obowiązujące przepisy prawne (w tym podatek VAT).
 2. Klient ma do wyboru następujące formy płatności za zamówione produkty:
 3. przelewem bankowym – płatne bezpośrednio na konto Sklepu.
 4. przelewem elektronicznym – za pośrednictwem systemu PayU i Przelewy24,
 5. kartą płatniczą, za pośrednictwem operatora kart płatniczych PayU lub MasterPass. Autoryzacja i przewarzanie danych osobowych odbywa się za pośrednictwem danego banku,
 6. za pobraniem- płatne przy odbiorze produktu. Produkt zostanie wydany po otrzymaniu płatności przy odbiorze. Towar stanie się własnością Klienta w momencie zapłaty,
 7. na raty – przy wyborze tej opcji zostaniesz przeniesiony na stronę serwisu PayU w celu dokonania płatności na zasadach wskazanych przez ten serwis.
 8. W przypadku płatności elektronicznych produkt zostanie wysłany po otrzymaniu i zaksięgowaniu przelewu na rachunku bankowym Sprzedawcy.
 9. Na życzenie Klienta, Sprzedawca wystawi fakturę lub paragon.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl